Kuruluşumuz, toplumda fark yaratmak ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için birçok farklı bağış türü sunmaktadır. Eğitim Bağışı ve Eğitim Bursu Bağışı, öğrencilerin eğitimlerini desteklemek için harcanmaktadır. Kültür ve Sanat Etkinlikleri Bağışı, toplumda kültürel etkinliklerin devam etmesi için yardımcı olurken, Emlak Bağışı, kuruluşumuzun çalışmalarını devam ettirmesi için bir kaynak sağlar. Yaşlı Bakım Evi Bağışı, yaşlıların daha iyi bakım almalarına yardımcı olurken, Ortez ve Protez Bağışı, engellilerin yaşamlarını kolaylaştırır. Akülü Araç Bağışı, engellilerin mobilitesini artırırken, Hayvanlar İçin Beslenme Bağışı ve Hayvan Hastanesi Bağışı, hayvanlara daha iyi bakım ve tedavi imkanları sunar. Zekat, Kurban ve Adak Bağışı ise, dini vecibelerimizi yerine getirmemize yardımcı olurken, aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için de kullanılır. Siz de, fark yaratmak için birçok farklı bağış türüne destek olabilirsiniz.

Tüm Bağış Türleri

Genel Bağış

Genel Bağış

Bağışlarınız ile ülkemizde yardıma ihtiyaç duyan insanların ve diğer canlıların yaşamlarını iyileştirebilirsiniz. Değerli desteklerinizle ihtiyaç sahiplerine birlikte ulaşalım.

Eğitim Bağışı

Eğitim Bağışı

Eğitim bağışlarınız ile desteğe ihtiyaç bir çocuğun hayatını değiştirin. Onlara ulaşılabilir bir eğitim fırsatı sunmamız için bize destek olun.

Eğitim Kurumu Bağışı

Eğitim Kurumu Bağışı

Eğitim kurumu bağışlarınız ile desteğe ihtiyaç duyan gençlere eğitim fırsatı sunalım. Türkiye’de daha eğitimli bir neslin oluşmasına katkı sağlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşayalım.

Eğitim Bursu Bağışı

Eğitim Bursu Bağışı

Eğitim bursu bağışlarınız ile desteğinize ihtiyaç duyan bir öğrencinin hayatını değiştirin. Yetenekli gençlerimizi desteklemek için bize katılın ve eğitime olan tutkumuzu paylaşın.

Kültür ve Sanat Etkinlikleri Bağışı

Kültür ve Sanat Etkinlikleri Bağışı

Kültür ve sanat etkinlikleri bağışlarınız ile maddi imkanı kısıtlı olan gençlerin ve öğrencilerin kültür ve sanat etkinliklerine katılmalarına siz de destek olun.

Hayvanlar İçin Beslenme Bağışı

Hayvanlar İçin Beslenme Bağışı

Hayvanlar için beslenme bağışlarınız ile bir canlının hayatında önemli bir fark yaratın. Sokak hayvanlarının zorlu hayatlarında, beslenmelerine ve hayatta kalmalarına destek olun.

Hayvan Hastanesi Bağışı

Hayvan Hastanesi Bağışı

Hayvan hastanesi bağışlarınız ile, hayvanların hayatını kurtarmamıza yardımcı olun. Sizlerin desteğiyle, sokak hayvanlarına sağlıklı bir hayat sunalım.

Yaşlı Bakım Evi Bağışı

Yaşlı Bakım Evi Bağışı

Yaşlı bakımevi bağışlarınız ile desteğe ihtiyaç duyan ve daha iyi bir hayatı hak eden yaşlı insanlara siz de destek olun. Yaşlı insanlarımıza verdiğiniz değeri onlara gösterin.

Zekat Bağışı

Zekat Bağışı

Yardıma ihtiyaç duyan insanlarımızın, zekat bağışlarınız sayesinde güçlü hissettiğini ve hayata tutunduklarını unutmayınız. Zekatınızı bağışlayarak, desteğe ihtiyaç duyan kişilerin hayatlarını biraz olsun kolaylaştırın.

Kurban Bağışı

Kurban Bağışı

Kurban bağışlarınız ile yardıma ihtiyaç duyan insanların yanında olduğunuzu hissettirin. Kurban Bayramının, hayata tutunmaya çalışan insanları sevindirmek için bizlere bir fırsat sunduğunu unutmayınız.

Adak Bağışı

Adak Bağışı

Adak bağışlarınız ile yoksulluk, açlık, evsizlik, sağlık sorunları ve eğitim fırsatlarından yoksun kalan insanlar için önemli bir destek sağlayın. Bir başkasına yardım elinizi uzatarak, onun hayatını değiştirmesine yardımcı olun.

Ortez ve Protez Bağışı

Ortez ve Protez Bağışı

Ortez ve Protez Bağışlarınız sayesinde, sağlık sorunu yaşayan insanların hayatlarını kolaylaştırmalarına yardımcı olacak ve onlara yeni bir umut kaynağı olacaksınız. Bu desteğiniz, ihtiyaç sahibi bireylerin hayatlarını değiştirecektir.

Akülü Araç Bağışı

Akülü Araç Bağışı

Akülü araç bağışlarınız ile, bedensel engellilerin günlük yaşamlarında yaşadıkları zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olun ve onların hayatında büyük bir fark yaratın.

Emlak Bağışı

Emlak Bağışı

Emlak Bağışlarınız, hayatlarında zor bir dönem geçiren ihtiyaç sahibi birçok aileye umut olacak ve onlara yeni bir hayatın kapısını açacaktır.